Lily and Rio
Sunday, May 3, 2009
Jealous?
This butternut squash costs $1.69 per pound. You go through $1.69 in
diapers per hour! And the squash won't wake me up at 3am. Hmmm. I
think we'll give the squash a test drive.
1 comment:
Kim
May 3, 2009 at 4:22 PM
Looks like the squash is almost as big as her too :)
Reply
Delete
Replies
Reply
Add comment
Load more...
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Looks like the squash is almost as big as her too :)
ReplyDelete